Sloga: Brnabić kapetan srpskog Titanika

Predlog da dosadašnja premijerka Ana Brnabić bude mandatarka za sastav nove Vlade Srbije za Udružene sindikate Srbije „Sloga“ uopšte nije iznenađenje.

Autor:
N2
Autor:N2
Redakcija
Redakcija portala N2 okuplja tim novinara i urednika posvećenih profesionalnim standardima i objektivnom informisanju. Naš rad se temelji na pravovremenom izveštavanju o ključnim događajima u Srbiji...
- Redakcija
1 min. čitanja
Ana Brnabić / Foto: Printscreen/Youtube Telegraf
Reklama

„Iznenađenje bi bilo da je predložen profesionalac i ekonomski stručnjak, koji bi bio od ugleda i integriteta u profesiji i javnosti, nezavistan u svom radu i na koga predsednik države ne bi imao uticaja u odlukama ko će joj biti ministri i saradnici.

Ovako, za radnike i penzionere, posebno one sa sa najnižim primanjima i penzijama – njen reizbor za mandatara je nastavak plovidbe srpskim Titanikom, kome nema spasa, jer u čamcima za spasavanje ima mesta samo za aktuelnu vlast, njihovu užu familiju i po kojeg koalicionog partnera.

Sada je na redu rijaliti sa sastavljanjem nove Vlade, koje će takođe imati svoju svakodnevnu predstavu za javnost i zamajavati narod jeftinim političkim trikovima, umesto da se odmah bave sa ekonomskom krizom i svakodnevnim poskupljenjima kojima se ne vidi kraj“, navodi se u saopštenju „Sloge“.

Reklama
IZVOR:N2
Podeli ovaj članak
Nema komentara