U fokusu: 15 minuta gromoglasne tišine

Nekoliko stotina Čačana okupilo se ispred čačanske Gimnazije kako bi petnaestominutnim ćutanjem odali poštu poginulima na Železničkoj stanici u Novom Sadu.

Autor:
N2
Autor:N2
Redakcija
Redakcija portala N2 okuplja tim novinara i urednika posvećenih profesionalnim standardima i objektivnom informisanju. Naš rad se temelji na pravovremenom izveštavanju o ključnim događajima u Srbiji...
- Redakcija
0 min. čitanja
Reklama

Među okupljenima bili su prosvetni radnici, učenici, sugrađani kao i predstavnici nekoliko političkih stranaka i grupa građana. U školama u Čačku nastava je obustavljena u znak podrške studentskim blokadama.

Na protestu su učestvovali i učenici srednjih škola koji su po završetku ostavili transparente ispred zgrade Gradske uprave u Čačku.

Akcija „Zastani, Srbijo“ počela je u 11.52 i trajala je 15 minuta.

zajednicki-glas-novi-disklejmer
Reklama
Podeli ovaj članak
Nema komentara