Čačak pogodilo nevreme, grom „ugasio“ struju

Autor:
N2
Autor:N2
Redakcija
Redakcija portala N2 okuplja tim novinara i urednika posvećenih profesionalnim standardima i objektivnom informisanju. Naš rad se temelji na pravovremenom izveštavanju o ključnim događajima u Srbiji...
- Redakcija
1 min. čitanja
Foto: Nenad Nešović/N2 portal
Reklama

U većem delu Čačka ne funkcioniše ni internet mreża, javljaju čitaoci portala Nova.rs.

Prema rečima nadležnih u čačanskoj Elektrodistribuciji oni vrše prenapajanje i Čačani će ubrzo dobiti električnu energiju.

„U roku od deset minuta svi na području čačanske opštine imaće uredno snabdevanje strujom“, rekao je naš sagovornik iz EDB. Pokušali smo da stupimo u kontakt i sa kablovskim operaterima, ali niko nam nije odgovarao na tefonske pozive.

Stanari u Pigovoj ulici kažu da čim zagrmi dođe do „pucanja“ internet konekcije.

„Trenutno nemamo internet u kući koji nam je neophodan zbog dece koja imaju onlajn konsultacije u školama. Takođe, telefonska linija je u prekidu, a svi TV kanali su nedostupni“, rekla nam je porodica Borović.

Prema podacima čačanske saobraćajne policije nema gužvi na putevima.

„S obzirom da pada kiša savetujemo vozačima maksimalan oprez, vožnju treba da prilagode uslovima u saobraćaju“, navode iz ove službe.

Reklama
Podeli ovaj članak
Nema komentara