Krizni štab danas razmatra popuštanje mera

Autor:
N2
Autor:N2
Redakcija
Redakcija portala N2 okuplja tim novinara i urednika posvećenih profesionalnim standardima i objektivnom informisanju. Naš rad se temelji na pravovremenom izveštavanju o ključnim događajima u Srbiji...
- Redakcija
1 min. čitanja
Foto: Tanjug/Slobodan Miljević/Pixabay
Reklama

Brnabić je u izjavi za Televiziju „Pink“ istakla da se vidi stagnacija, čak i blagi pad novozaraženih u Beogradu, gde je i najviše vakcinisanih građana.

Obratićemo se javnosti nakon sednice Kriznog štaba. Saslušaću lekare i pokušaćemo da pronađemo neki balans, objasnila je ona.

Trudićemo se da još malo relaksiramo mere, koje su sada među blažima u odnosu na zemlje Evrope, poručila je premijerka i dodala da će se voditi računa o tome da nastavimo sa rezultatima.

Brojevi novozaraženih su veliki, ali vidimo stagnaciju, čak blagi pad, i to ne smemo da ugrozimo, ponovila je Brnabić.

Reklama
Podeli ovaj članak
Nema komentara