Zimski raspust od 24. decembra za sve škole?

Ministarstvo prosvete predložilo je Vladi Srbije da zimski raspust za osnovne i srednje škole u celoj zemlji počne 24. decembra, a drugo polugodište 20. januara.

Autor:
N2
Autor:N2
Redakcija
Redakcija portala N2 okuplja tim novinara i urednika posvećenih profesionalnim standardima i objektivnom informisanju. Naš rad se temelji na pravovremenom izveštavanju o ključnim događajima u Srbiji...
- Redakcija
1 min. čitanja
Foto: Nenad Nešović/N2
Reklama

„Sagledavajući okolnosti koje utiču na kvalitet i očuvanje nastavnog procesa, kao i na interes i pravo učenika na obrazovanje, Ministarstvo prosvete je uputilo predlog Vladi Srbije da zimski raspust počne jednako za osnovne i srednje škole na celoj teritoriji Republike Srbije, u utorak, 24. decembra 2024. godine.

U skladu s predlogom drugo polugodište počelo bi u ponedeljak, 20. januara 2025. godine.

Ovaj predlog razmatraće sutra Vlada Srbije“, navodi se u saopštenju Ministarstva prosvete.

Reklama
Podeli ovaj članak
Nema komentara