Naime, kada je sugrađanka Biljana Nikolić došla na biračko mesto kako bi se raspitala zašto niko ne dolazi kod njene majke kako bi glasala, otkrila je da je neko već glasao umesto nje i lažno je potpisao. Ona je sve to ispričala i u kameru.
„Došla sam na biračko mesto kako bih pitala zašto niko nije došao kod majke koja ima 80 godina i koja ne može po ovakvim vremenskim uslovima da dolazi na glasačko mesto. Pregledom biračkog spiska videla sam da je neko drugi glasao umesto moje majke. Sve sam slikala kako sutra ne bi bilo da ja nisam dobro videla, jer im ništa ne verujem. Htela sam da slikam i članove izborne komisije, ali je jedan član komisije bio nepristojan. Mislim da imam pravo da slikam i da javnosti predstavim šta se meni dogodilo. Podneću prigovor Republičkoj izbornoj komisiji pa ćemo videti šta dalje“, rekla je Biljana Nikolić.

Pogledajte njenu izjavu.
izvor

