Održana prva sednica Vlade u novom mandatu

Vlada Republike Srbije održala je danas prvu redovnu sednicu u novom mandatu i usvojila rešenja neophodna za funkcionisanje kabineta premijerke Ane Brnabić.

Autor:
N2
Autor:N2
Redakcija
Redakcija portala N2 okuplja tim novinara i urednika posvećenih profesionalnim standardima i objektivnom informisanju. Naš rad se temelji na pravovremenom izveštavanju o ključnim događajima u Srbiji...
- Redakcija
0 min. čitanja
Foto: Marina Jančević
Reklama

Na sednici je za generalnog sekretara Vlade Srbije ponovo postavljen Novak Nedić, koji je tu funkciju obavljao i u prethodnom mandatu.

Redovne sednice Vlade Srbije biće i ubuduće održavane svakog četvrtka u 13 časova, kako je i propisano Poslovnikom o radu vlade.

Premijerka Brnabić još jednom je čestitala ministrima na izboru i poželela im uspešan rad istakavši da je pred njima izazovno vreme i obiman posao.

Reklama
IZVOR:N2
Podeli ovaj članak
Nema komentara