Otkazana sezona u ABA ligi, bez šampiona

Autor:
N2
Autor:N2
Redakcija
Redakcija portala N2 okuplja tim novinara i urednika posvećenih profesionalnim standardima i objektivnom informisanju. Naš rad se temelji na pravovremenom izveštavanju o ključnim događajima u Srbiji...
- Redakcija
1 min. čitanja
Izvor: filmitv.rs
Reklama

Glasovima većine klubova odlučeno je da se šampionat ne nastavi, a da se ostvareni rezultati ne vrednuju, odnosno da se sezona otkaže, čime je regionalna liga ostala bez prvaka, navodi se na sajtu Partizana.

Partizan je naveo da se zalagao da se trenutni plasman na tabeli proglasi konačnim, uzimajući u obzir da je odigrana 21 od moguće 22 utakmice, ali da je većina klubova bila za opciju da se sezona otkaže.

„Partizan je na Skupštini ostao dosledan svojim ranije izrečenim stavovima i želji da se liga završi na terenu. Ipak, nakon što je izglasano da se liga ne nastavi, Partizan je predložio da iz lige niko ne ispadne i da se prvenstvo proširi na 14 timova, uz promociju dve prvoplasirane ekipe iz ABA 2 lige“, piše u saopštenju crno-belih.

O svojim planovima za budućnost Partizan će javnost obavestiti na konferenciji za medije koja će biti održana 4. juna.

Reklama
Podeli ovaj članak
Nema komentara