Ozoniranje: O Kablaru i vidikovcu je reč

Neki naši, su nekada dok su bili niko i ništa, posećivali Ovčar Banju. Njima, njemu, njoj, kada su postali neko i nešto, bi žao što i banju nije zadesila takva sudbina.

Autor:
N2
Autor:N2
Redakcija
Redakcija portala N2 okuplja tim novinara i urednika posvećenih profesionalnim standardima i objektivnom informisanju. Naš rad se temelji na pravovremenom izveštavanju o ključnim događajima u Srbiji...
- Redakcija
0 min. čitanja
Foto: CEMA/Luka K.
Reklama

Narodni poslanici Ivana Parlić iz Narodne stranke i Srđan Milivojević iz Demokratske stranke govore o planiranoj izgradnji staklenog vidikovca na vrhu Kablara i protivljenju onih koji i posle „krunisanja“ planine žele da ostanu niko i ništa.

Urednica i voditeljka: Mila Tomić.

 

zajednicki-glas-novi-disklejmer

Reklama
Podeli ovaj članak
Nema komentara